Reference spokojených zákazníků

Mudr. Marie Součková primářka Lékařského podiatrického centra Praha

Spánek, vnímáme jako běžný a přitom zcela důležitý životní jev. Více v PDF.

Eva Ťoupalová

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Alešovi Novotnému za ochotu a dobře provedenou práci při výměně matrací. Takových to příjemných a ochotných pracovníků by mělo být více.

Eva Ťoupalová.

Eva Szocsová st. Újezd

Dobrý den paní Sladová, děkujeme za vaši včerejší ukázku, bylo to super. Po poradě s dcerou jsme se domluvily, že zatím matrace nevyužijeme, ale jsou v pořadí za věcmi, které musíme dořešit do kolaudace a s příchodem miminka. Deku jsem dala dceři pro miminko a předpokládám,že já během měsíce využiju poukaz do Prahy jako detox.

Přeji vám hezký den a spoustu klientů.

Eva Szocsová st.

Jana Pospíšilová, Mladá Boleslav

Tímto bych Vám firmě Venezia moc ráda poděkovala za přikrývku, kterou jsem dostala za prezentaci vašich výrobků, byla to velice příjemná a zábavná prezentace slečny Janouškové, která mě, mému manželovi a našim dvěma dětem nechala vše v klidu vyzkoušet a vše krásně srozumitelně vysvětlila, Dnes je to přesně dva roky co jsme se rozhodli dětem koupit Vaše matrace, musím říct, že obrovská spokojenost a po doplacení si určitě pořídíme i my s manželem.

S Pozdravem Váš spokojený klient.

Jan Karfík

Dobrý den, dnes byl u mě doma Váš obchodní zástupce pan Jarda, jen Vám chci napsat, že jsem byl velice mile a to zdůrazňuji vzhledem k mým předchozím zkušenostem spokojen s profesionálním a velice slušným a korektním jednáním, pokud zaměstnáváte takové lidi považuji vás za slušnou společnost, děkuji za dárek a přeju Vám hodně úspěchů.

J. Karfík

Dagmar Holá, Praha

Dobrý den, dovolte mi abych touto cestou projevila zájem o vaše produkty, cca před půl rokem u nás doma v Českých Budějovicích byl Váš obchodní zástupce pan Veverka. Nikdy před tím jsem podobnou prezentaci nezažila, tak jsem si přizvala i mou sestru s jejím přítelem. Pan Veverka nám předal dárek a představil vaše novinky pro relax a zdravý spánek velice klidným a správňáckým přístupem, když nám poprvé ukázal matraci a nechal nám jí vyzkoušet hned jsme se do ní s manželem zamilovali, bohužel jsme nevěděli jak to budeme mít s bydlením, nyní bydlíme v novém bytě a chceme si pořídit kvalitní matrace, má sestra s přítelem si při prezentaci objednali matrace s polštáři a jsou s nimi nadmíru spokojeni, což nás utvrdilo si je také pořídit. Budeme rádi když se nám co nejdříve ozvete, už se chceme pořádně vyspat.

Děkuji Dagmar Holá

Roman Novotný, Praha

Ahoj, normálně bych nic nenapsal, ale nedá mi to. Jsem vašim klientem už tři roky, pořídil jsem si matraci s kterou jsem velmi spokojen, proč píšu je to, že při objednání mi bylo slíbeno každoroční čištění, které jak jste slíbili dodržujete, děkuju za super servis a všude vás doporučuji.

Božena Kučerová, Slaný

Vážená firmo Venezia, měla jsem možnost zúčastnit se vaší prezentace u mé kamarádky doma, jsem velice příjemně překvapená že i v dnešní době existují slušné firmy jako je ta vaše, kamarádka i já jsme měly velice hezky zpříjemněný den, hodně úspěchů přeji.

Kučerová

Rodina Pavlů, Roudnice nad Labem

Krásné prožití svátků vánočních a hodně štěstí do nového roku 2015 Vám přejí Vaši spokojení klienti.

J. Krátká

Dobrý den píšu za moji maminku paní Hašlarovou 61 let. Před rokem si maminka u vás pořídila infrapodložku s tím že jí byla doporučena vzhledem k jejím problémům s bolestmi zad. Maminka si podložku nemůže vynachválit a nedá na ní dopustit, tímto bych vám chtěla za mě ai za maminku poděkovat za kvalitní výrobek a za úlevu od bolesti.

Manželé Kotrbovi

I přesto že jsme si od vás nic nepořídili, chceme vám poděkovat za krásný dárek prošívanou přikrývku a slevový poukaz do lázní Jupiter v Praze, lázně jsme navštívili a moc jsme si to užili, díky jste férová firma.

Dopisy od zákazníků